Již podeváté společně oslavíme Mezinárodní den kávy. A to je i nejlepší čas oznámit všem našim příznivcům, že Týden kávy se mění! Proč a jak?

Nemusíte se bát. O události v prvním týdnu října rozhodně nepřijdete. Letos i další roky budeme uveřejňovat všechny akce, které zapojené kavárny v rámci týdenních oslav uspořádají. Krom událostí v kavárnách se můžete těšit i na Trhy kávy, které proběhnou 4. – 5. října 2019 na náměstí Svobody v Brně!

Ale jedním týdnem nabitým kávovými zážitky Týden kávy nekončí! Rozhodli jsme se využít naše sociální sítě pro šíření kávové osvěty po celý rok. Proč bychom měli kávu oslavovat jen jeden týden, když se na ni těšíme a často ji i potřebujeme každý den?

Na FB Týden kávy vás čekají novinky ze světa kávy a celoroční tipy na zajímavé eventy v kavárnách po celé republice. S námi také jednoduše zjistíte, kde mají vaši oblíbenou kávu na mlýnku nebo kam se můžete vypravit na kávu třeba i s pejskem.

Na našem Instagramu můžete sledovat, kam chodíme na kávu my, ale rádi uveřejníme i vaše fotky z kaváren, které rádi navštěvujete. S vaší pomocí tak můžeme vytvořit platformu plnou tipů na dobré podniky po celé republice. Někteří z fanoušků už s námi začali spolupracovat, připojte se také! Stačí nám napsat do messangeru nebo označit fotku na IG naším heslem #kavaspojuje.

Těšíme se na společně strávený rok provoněný kávou.