Cupping Gill’s

Byli jste na cuppingu Gill’s v loňském roce? Nevadí! Letos půjde o zcela jiný cupping!

Srdcem Gill’s je vášeň pro kávu. Jsme hrdí na to, co dokážeme vytvořit z těch malých zrn kávovníku, a rádi bychom vás pozvali, abyste se k nám připojili na jedinečnou cestu do světa kávy. Chystáme pro vás zážitek, který vám rozšíří obzory a přinese nový pohled na tento nápoj, který mnozí z nás považují za nezbytnou součást každého dne.

Zveme vás na ochutnávku výběrových káv z naší produkce formou cuppingu. Cupping je způsob degustace kávy, který nám umožňuje detailně prozkoumat její různé aspekty, jako je aroma, chuťové nuance a tělesnost. Během této události budeme mít na stole vzorky kávy různého stylu pražení, zpracování a zemí původu.

Naším cílem je představit vám rozmanitost světa kávy, ať už jste zkušení konzumenti, nebo nováčci, kteří teprve objevují krásu tohoto nápoje. Naše kávy pocházejí z různých koutů světa, a každá z nich má svůj jedinečný charakter. Budeme se věnovat detailnímu zkoumání různých vlastností každé kávy, abychom vám pomohli porozumět, co dělá každou z nich jedinečnou.

Abychom vám poskytli co největší hloubku poznání, bude náš pražič Martin s vámi během celého cuppingu. Martin má bohaté zkušenosti s pražením kávy a je vášnivým milovníkem této nápoje. Bude se s vámi dělit o své znalosti o procesu pražení, vlivu původu zrn a technikách cuppingu.

Těšíme se na setkání s vámi a na společné objevování světa kávy. Tato ochutnávka bude nejen vzrušujícím zážitkem pro vaše chuťové buňky, ale také příležitostí pro sdílení vášní s lidmi, kteří sdílejí vaši lásku k dobré kávě. Přijďte k nám a buďte součástí této unikátní události, která vás zavede do světa chutí, vůní a příběhů, které káva nese.

Těšíme se na vás a jsme připraveni vám připravit nezapomenutelný zážitek. Buďte s námi a dejte nám příležitost ukázat vám, proč je káva mnohem více než jen ranní kofeinový nápoj – je to umění, vášeň a nekonečný zdroj objevů.

Máte dotaz?

Martin Koutský

Sorry. This form is no longer available.