Přihláška pražírny / dodavatele kávy / obchodních zástupců kávových značek i technologií na Trhy kávy 2017

Vážení a milí dodavatelé kávy,

děkujeme za Váš zájem účastnit se festivalu Týden kávy, s nímž máte každý rok možnost zapojit se do velkolepých oslav Mezinárodního dne kávy, který připadá na 1. října. Vyplněním této přihlášky se stáváte průvodci na cestě kávy pro všechny, kteří na dvoudenní Trhy kávy přijdou s úmyslem odhalit celý příběh kávy či s cílem poznat svého pražiče.

Trhy kávy, doprovázené bohatým programem přednášek, baristických soutěží a cuppingů, se odehrají během víkendu 7. a 8. října v městské Tržnici Brno v centru jihomoravské metropole. Prezentace Vaší pražírny a kávového sortimentu však začne již v pátek 6. října akcí Business Coffee Day. Tato akce je na rozdíl od víkendové veřejné části Trhů kávy určena pouze pro majitele kaváren, odbornou veřejnost, partnery a zajímavé osobnosti z oblasti gastronomie za účelem VIP otevření kávových trhů a společenského networkingu.

Součástí Trhů kávy se stáváte v případě včasné registrace prostřednictvím této online přihlášky a včasné platby. Základní údaje jsou v přihlášce doplněny také o podstatné informace spojené s odběry elektřiny. Prosíme, buďte v případě těchto informací přesní, případně nám informace aktualizujte, dojde-li u nich ke změně. Abychom mohli akci dobře technicky zabezpečit a stejně jako dosud zajistit podmínky pro to, aby na všech stáncích mohla být káva připravována kontinuálně, je pro nás správnost a pravdivost těchto údajů opravdu klíčová.

Registrace na Trhy kávy je možná do 16. srpna 2017. Kapacita prostoru je však omezená, což může vést k dřívějšímu uzavření registrací. Neotálejte a vyplňte svou přihlášku ještě dnes.

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů se neváhejte obrátit na koordinátorku Trhů kávy Moniku Černou (trhy@tydenkavy.cz, 775 053 977). Budete-li chtít vědět více ohledně propagace pražírny v rámci Týdne kávy, obraťte se přímo na koordinátorku festivalu Katku Eichlerovou (eichlerova@tydenkavy.cz, 777 668 139).

Před odesláním přihlášky si, prosím, projděte všechny záložky vlevo.
Přejeme Vám krásný den spojený s dobrou kávou.
Tým Týdne kávy

File name:

File size:

Povolené formáty: ai, eps, pdf Velikost souboru nesmí přesáhnout 8MB

Fotografie *
1
2
1

Vložte alespoň 2 fotografie interiéru pražírny ve vysoké kvalitě (maximální povolené rozlišení je 2000x2000). Nevkládejte prosím koláže fotek. Velikost jednotlivých souborů nesmí přesáhnout 8MB

Adresa pražírny
CZ

Sídlo firmy

+420
+420

Napište nám, čím je Vaše pražírna zajímavá, jedinečná... Tři věty, které Vaši pražírnu vystihují.

Pozice na mapě

Napište nám, čím je Vaše pražírna zajímavá, jedinečná... Tři věty, které Vaši pražírnu vystihují.

V pátek 6. října se uskuteční Business Coffee Day - VIP otevření Trhů kávy s představením zapojených pražíren určené pouze pro majitele kaváren, odbornou veřejnost a partnery. Pro veřejnost budou Trhy kávy otevřeny po celý víkend 7. a 8. října 2017.

Název spotřebiče Příkon v kWh *
1
Název spotřebiče Příkon v kWh *
1

Podmínky: Budou-li na stánku přístroje s celkovým příkonem vyšším, než uvedete v přihlášce, bude Vám naúčtována částka 3000 Kč navíc. Toto opatření je z důvodu zajištění bezproblémového chodu akce.

Během Trhů kávy může každý den proběhnout až deset cuppingů zúčastněných dodavatelů kávy (dvacet cuppingů za celý víkend).

Červená pozice stánku představuje frekventovanější pozici v rámci prostoru trhů.

Moderátorský vstup v délce max 3 minut na základě textových podkladů dodaných pražírnou.

Umístění propagačních předmětů (bannerů, roll-upů aj.) v prostoru trhů.

Zašleme Vám přehled možností propagace v rámci festivalu Týden kávy a prostřednictvím jeho partnerů.

Chtěli byste se stát partnery, případně hlavními partnery celého festivalu? Můžeme Vás kontaktovat s nabídkou?

Souhlas se zpracováním osobních údajů a účel přihlášky

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři pořadatele festivalu Týden kávy, který se koná pod záštitou neziskové organizace Kulturárium, se sídlem Janáčkovo nám. 2a, 602 00 Brno, IČ: 22850554, pro účel stanovený níže.

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely festivalu Týden kávy.

Prohlášení pořadatele

Pořadatel prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny.

Účel přihlášky

Přihláška slouží jako objednávka vybraných služeb a prezentace nabízených v rámci festivalu Týden kávy. Na základě jejího odsouhlasení bude kontaktním osobám zaslán návrh smlouvy, jehož podpisem a zasláním pořadateli dojde k vystavení faktury na objednané.

Veškeré uvedené částky jsou bez DPH 21%.